RESULTADOS- Trofeo SondoDance Baile Deportivo

RESULTADOS- Trofeo SondoDance Baile Deportivo

Esta fin de semana a sección de Baile Deportivo do clube Arte e Movemento, participou na Estrada no Trofeo SondoDance, con nada menos que 46 deportistas de distintos puntos da costa da Morte.

Como nos dixo un compañeiro esta fin de semana, «Disfrutemos do momento que estamos a vivir no clube, non solo polo calidad deportiva e resultados, se non pola calidad humana e o bo rollo entre compañeiros.

A continuación os resultados:

CARIBEÑOS parellas:

– Vicente e Laura, ouro en youth A
– Alberto e Noelia, prata en youth A

– Cristian e Patricia, prata en adulto A

– Raul e Ainhoa, ouro en youth B1

CARIBBEAN SHOW:

– Butterfly’s mambo, ouro en Caribbean under 11 clase C

– Galaxy’s mambo, ouro en Caribbean under 15 clase Unica

– Egyptian’s mambo, ouro en Caribbean over 16 clase Unica

CARIBEÑOS Salsa Shine

– Soraya, ouro en shine junior clase unica

– Lucia, ouro en shine junior clase C

– Gisela, otro en shine over 16 clase unica

– Melani, ouro en shine over 16 clase C
– Laura, prata en shine over 16 clase C
– Patricia, quinto en shine en over 16 clase C

– Noelia, sixto en shine en over 16 clase C

– Jandro, ouro en shine over 16 clase unica

– Alberto, ouro en shine over 16 clase C
– Vicente, prata en shine over 16 clase C

– Alberto e Vicente ouro en shine duo

– Melani e Patricia, prata en shine duo
– Soraya e Gisela, bronce en shine duo

-Noelia e Laura, cuarto porto en sainé duo

STANDARD:

– Nacho e Iria, ouro en junior 2 territorial 2

– Ivan e Noelia, ouro en youth territorial 2

– Vicente e Laura, bronce en youth B

– Cristian e Melani, ouro en adulto B+C standard

-Alberto e Mar, prata en adulto B+C standard

LATINOS:

– Nacho e Iria, campions en junior 2 territorial 2
– Andres e Soraya, bronce en junior 2 territorial 2

– Alberto e Mar, ouro en adulto 1, territorial 1

– Edgar e Ashley, quintos en juvenil 2,  territorial 2, no seu estreno

– Ivan e Noelia, prata en youth territorial 1

– vicente e Laura, sextos en youth C, B,A


– Cristian e Melani, prata en adulto B,A

Nas Categorias de precompeticion tivemos o estreno de tres parellas:

  • Iker e Sara, non lograron pasar a final en xuvenil H
  • Andre e Ines, acadaron o 6º posto xa na final.

  • Yeray e Gabriela, bronce en junior 1, H

De novo, mais que satisfeitos cos resultados, e co traballo dos nossos nenos!!

Orgullo ó 100%

 
Menú de cierre